O mnie

Polityka

Jestem członkiem Stowarzyszenie KUKIZ’15 od 2016 roku, w zeszłym roku zostałem wybrany do zarządu wrocławskiego odddziału tego stowarzyszenia. W ostatnich wyborach samorządowych startowałem do Sejmuku województwa Dolnośląskiego. Jako gorący zwolennik Jednomandatowych Okręgów Wyborczych i wpływu obywateli na kształt państwa staram się szerzyć te idee nie szczędząc własnych środków i czasu. Czuję, że odniosłem sukces w życiu, ale wiem, jakim kosztem udało mi się dojść tu, gdzie jestem. Chciałbym aby przyszłe pokolenia nie musiały przedzierać się przez biurokratyczne i polityczne zasieki, którymi politycy rozstawiają na naszych ścieżkach życiowych by chronić swoich tajemnic i dostępu do państwowych pieniędzy.

Poglądy

Jestem katolikiem o pogladach konserwatywno-liberalnych. Uważam, że chrześcijańskie wartości, na których zbudowana jest kultura Polski i Europy jest wąznym elementem życia i przyczyną sukcesu, jaki osiągnęła Europa w historii świata. Jestem przy tym zwolennikiem wolnego rynku, uważam, że najwyższą wartością dla każdego polityka powinna być zasobność portfeli Polaków, a nie budżet kraju, czy miasta w którym mieszkamy. Mam wrażenie, że większość polityków wychodzi z perfidnego założenia, które zakłada najpierw grabież dochodów Polaków, a później rozdawanie pieniędzy tym, którzy mogą chcieć zagłosować na nich w najbliższych wyborach. Wszysto dzieje się kosztem gospodarności i możliwości rozwojowych naszego kraju.

Życiorys

Urodziłem się 25 grudnia 1978 r w Złotoryi, tam też ukoćzyłem swoją edukację w szkole średniej. Moje dalsze kształcenie kontynuowałem w Wyższej Szkole Zarządzania „EDUKACJA”, gdzie uzyskałem tytuł licencjacki, a następnie na Politechnice Wrocławskiej, którą ukończyłem już z tytułem magistra wydziału IZ. Po ukończeniu szkoły zająłem się pracą w zakresie doradztwa personalnego, a w 2011 roku założyłem firmę handlową zajmującą się sprzedażą renomowanych środków ropopochodnych dla przemysłu. Prowadzę ją do dziś wraz z moim wspólnikiem obsługując mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z tereny całej Polski.

Prywatnie jestem Mężem i Ojcem dwóch synów, mimo sukcesów w biznesie to moją rodzinę uznaję za największą wartość i sukces w moim życiu.

Czas do Wyborów

Day(s)
Hour(s)
Minute(s)
Second(s)